Strona główna PRODUKTY Siatki filtracyjne Siatki do suszenia pelletu
English version
Wersja rosyjska RU

Textilco

ul. Łanowa 15/21

91-103 Łódź

tel. 42 611 07 10

fax 42 611 07 20

e-mail: textilco@textilco.pl

Siatki do suszenia pelletu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo siatki filtracyjne GKD, które mogą być wykorzystane podczas produkcji pelletu (na każdym etapie transportu/ drogi surowca). Specyficzne właściwości oferowanych siatek pozwalają nam sprostać wymagającym oczekiwaniom klientów specjalizujących się w suszeniu pelletu.

W odpowiedzi na potrzeby, związane z wymagającymi warunkami procesów produkcji pelletu, oferujemy Państwu taśmy filtracyjne, które charakteryzują się:
• dużą wytrzymałością;
• odpornością na ścieranie;
• antystatycznością.

Struktury naszych siatek filtracyjnych, są zaprojektowane w sposób gwarantujący Państwu najwyższe standardy bezpieczeństwa (zgodnie z normami ATEX). W tym celu stosujemy splot włókien poliestrowych, dodatkowo wzmocniony włóknami z brązu, które pozwalają na skuteczne zapobieganie wyładowaniom ładunków elektrostatycznych, a tym samym redukują ryzyko wystąpienia pożaru lub eksplozji podczas produkcji. Taki splot jest charakterystyczny dla antystatycznej siatki filtracyjnej CONDUCTO® np. taśma siatkowa Conducto 5065.

Istotną cechą oferowanych przez nas siatek do suszenia pelletu jest również wytrzymałość podczas pracy w temperaturze do 130°C.
Co więcej, oferujemy możliwość łączenia taśm za pomocą zaplatania (tkane bezkońcowo) lub z wykorzystaniem metalowej spinki, z montażem w Państwa firmie.