Strona główna PRZEMYSŁY Logistyka
English version
Wersja rosyjska RU

Textilco

ul. Łanowa 15/21

91-103 Łódź

tel. 42 611 07 10

fax 42 611 07 20

e-mail: textilco@textilco.pl

Logistyka

Logistyka oznacza transport towarów z miejsca A do miejsca B – niezależnie od tego, czy są to paczki transportowane na taśmach o długościach sięgających wielu kilometrów czy listy, które przemieszczane są z prędkością 4 metrów na sekundę.

Textilco oferuje nie tylko produkty, ale także innowacyjne rozwiązania dla logistyki. Naszym celem jest zapewnienie nie tylko solidnego wsparcia na każdym etapie projektu: od planowania i instalacji poprzez nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem aplikacji.
Textilco gwarantuje niezawodność we wszystkich aplikacjach, takich jak: załadunek, rozładunek, transport i sortowanie. Doskonałe właściwości naszych materiałów i wysokiej jakości łączenia sprawiają, że każda operacja przebiega płynnie.

Szybkość ma największe znaczenie w transporcie listów, a także wszelkiego rodzaju paczek; lekkich, ciężkich, małych, dużych.

Nasze produkty gwarantują bezpieczną i solidną podstawę kompleksowych operacji logistycznych, jednocześnie zaspokajają wymagania związane z prędkością i trwałością w szybko rozwijającym się obszarze, jakim jest sortowanie poczty.

Krótko mówiąc, taśmy procesowe: muszą być szybkie, idealnie dostosowane do pełnionej funkcji i mechanicznie wytrzymałe.